Home - Kubný Strahovice
kvalita - servis - zkušenosti - spolehlivost

Firma Kubný vznikla roku 1991 a od svého vzniku se zabývala výrobou a prodejem stínící techniky. Postupem času rozšířila svou nabídku o garážová vrata a brány a jiné doplňky týkající se vstupů do Vašeho bytu či rodinného domku. Dlouholeté zkušenosti se promítly do kvalitního servisu a rozšiřujícího počtu spokojených zákazníků. Přijďte si vybrat z široké nabídky těchto výrobků: žaluzie, rolety, markýzy, síta proti hmyzu, garážová vrata, brány, závory, rolovací mříže a jiné.
Krédem naší firmy je spokojený zákazník.

SEKČNÍ

Výrobcem je německá Novoferm. Sekce jsou v tloušťce 9, 20, 34, 45 mm. Motiv sekce je velký prolis, prolis, kazeta a bez prolisu (rovná), varianta prosklení. Barevný odstín RAL a různé imitace dřeva. Jsou nezateplená, zateplená polystyrén nebo polyuretan. Rám vrat je železný pozinkovaný a dokonale utěsněný. Montáž vrat za otvor. Ovládání: ruční, elektropohon s dálk. ovládáním.

ROLOVACÍ GARAROL

Jsou oblíbená pro svou spolehlivost a snadnou údržbu. Je možné je nainstalovat prakticky do každého otvoru a nabídnout tak zákazníkovi moderní vrata s líbivým designem a přijatelnou cenou. Hlavní součásti vrat jsou kastlík, lamely a vodící lišty. Na přání zákazníka lze nabídnout a dodat široký sortiment ovládacích systémů a zabezpečovacích prvků jako jsou např. motor s nouzovým a dálk. ovládáním. Barevné provedení bílé, hnědé, imitace dřeva, odstín RALL.

VÝKLOPNÁ, KŘÍDLOVÁ

Atraktivní design, komfortní a postranní dveře obsluha, zaručená funkčnost a bezpečnost, dlouhá životnost - to jsou kvality, které u garážových vrat očekáváte. Dosahujeme je prostřednictvím vysoce kvalitních materiálů. Toto zaručujeme našim jménem Kubný. Výklopná vrata jsou osvědčené produkty s dobrými vlastnostmi. Dobrá stabilita a bezpečnost. Vrata se mohou zabudovat za stavební otvor nebo mezi ostění. Konstrukce výklopných vrat zajišťuje bezhlučný chod. Jsou odolné proti korozi. Jsou to cenově nejdostupnější vrata. Provedení - křídlo a zárubeň ocelové pozinkované profily (šroubované). Křídlo - výplň, ocelový pozinkovaný trapézový plech (svislé, vodorovné, kazetové prolisy). Odstín barev RALL. Ovládání - ruční, dálk. ovládání.

PRŮMYSLOVÉ

Ocelová průmyslová sekční vrata. Splňuji nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení. Jsou určená pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu. Vynikající izolační vlastnosti, pevnost kvalita, lamelový design, rychlost dodávky a v neposlední řadě výborná cena, to jsou hlavní přednosti tohoto typu vrat. Vrata je možné vybavit prosklením zajišťujícím prosvětlení prostoru. Max. šířka 6000mm - výška až 5390mm. Barva bílá (RALL). Ovládání - elektropohon.

ROLOVACÍ PRŮMYSLOVÉ

Jsou určená pro provoz v náročných podmínkách s vysokou intenzitou používání nebo s plochou nad 15 m2.

  • TRANSPA-D válcovaná ocelová lamela 98 x 23 mm vyplněná polyuretanovou pěnou, max. plocha vrat 33 m2
  • TRANSPA-R válcovaná ocelová lamela 83 x 23 mm vyplněná polyuretanovou pěnou, max. plocha vrat 28 m2

Vrata mohou být zateplená i nezateplená. Obě verze mohou být vybaveny průhledy. Jsou vybaveny pohony GFA a mají integrovanou padací brzdu Ruční ovládání pro nouzové ovládání při výpadku elektrické energie a dobu běhu 60% (E3).

RYCHLOBĚŽNÁ FÓLIOVÁ VRATA GARAROL - SPEEDROL

  • INTERIÉR
    Samonosná konstrukce z pozinkovaného nebo lakovaného plechu. Výplň z vyztužené polyesterové tkaniny 0,9 mm v barvách - červená, modrá, bílá, oranžová, žlutá (jiné odstíny po konzultaci) 2 ks průhledových oken o rozměrech 650x600 mm (podle šířky).
  • ETERIÉR
    Samonosná konstrukce z pozinkovaného plechu, AL výztuhy a výplň z vyztužené polyesterové tkaniny 1,3 mm v barvě - žlutá, šedá. Průhledové okno v šířce vrat mezi výstuhami. Využití naleznou především v provozech, kde je kromě velmi silné frekvence pohybu nutné rovněž zabezpečit účinnou ochranu pracovního prostředí před chladem, průvanem, prachem, hlukem a při požadavcích na oddělení výroby v čistých provozech. Rychloběžná vrata Vám šetří energii.
    Max. rozměry až do 4500 x 4500mm.

KYVNÁ FÓLIOVÁ

Veškeré ocelové části žárově zinkovány (případně ušlechtilá ocel). Oboustranné otevírání manuálně či pohonem. Křídla jsou z měkčeného PVC uchycena v ocelových profilech. Tyto vrata se používají do oddělení prostorů s rozdílnou vlhkostí,prašností, hlukem a teplotou.

nahoru
GARÁŽOVÁ VRATA GARÁŽOVÁ VRATA GARÁŽOVÁ VRATA GARÁŽOVÁ VRATA
 
(c) 2005 - Made by ReHANEK