Home - Kubný Strahovice
kvalita - servis - zkušenosti - spolehlivost

Firma Kubný vznikla roku 1991 a od svého vzniku se zabývala výrobou a prodejem stínící techniky. Postupem času rozšířila svou nabídku o garážová vrata a brány a jiné doplňky týkající se vstupů do Vašeho bytu či rodinného domku. Dlouholeté zkušenosti se promítly do kvalitního servisu a rozšiřujícího počtu spokojených zákazníků. Přijďte si vybrat z široké nabídky těchto výrobků: žaluzie, rolety, markýzy, síta proti hmyzu, garážová vrata, brány, závory, rolovací mříže a jiné.
Krédem naší firmy je spokojený zákazník.

VNITŘNÍ

Textilní roletky představují další velmi zajímavý způsob zastínění interiéru. Jsou velmi jednoduché a je možno si vybrat ze široké nabídky látek. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a účinností.

VENKOVNÍ

MINIROL - vyrábíme z komponentů české firmy Building Plastics, oblíbené jsou především pro svou snadnou dodatečnou montáž tepelně izolační vlastnosti i snadnou obsluhu a údržbu. Zajišťují ochranu vašeho soukromí před nepříznivými vnějšími vlivy. Hlavními částmi rolety jsou kastlík, vodící lišta a lamely, které jsou buď plastové nebo hliníkové.

Ovládání:

  • mechanicky - šňůrkou, páskem, klikou, pružinou
  • elektr. motorem - vypínačem, dálkovým ovládačem

Montáž - do okenní špalety, na fasádu, do připravených nadokenních překladů. Max. šířka 2500mm, max. výška 2500mm, barevné provedení rolet je standardně bílá, hnědá, imitace dřeva, popř. RAL vzorník.

nahoru
VNITŘNÍ ROLETY VENKOVNÍ ROLETY
 
(c) 2005 - Made by ReHANEK